Meist

VH Haljastus on väike pere-ettevõte, mis rajati eesmärgiga lahendada nii väikeseid kui suuri haljastusega seotud küsimusi.

Tere! Mina olen Piret!

Piret Virkepuu

Lõpetasin Tallinna Ülikooli Sotsiaalteaduskonna ning töötasin pea kümme aastat vaimupuudega täiskasvanutele loodud päevakeskuses tegevusjuhendajana, õpetades keraamikat, klaasitööd, kangastelgedel vaibakudumist ning mitmeid eluks vajalikke igapäevaoskusi.

Vabal ajal paelus üha enam koduaias toimetamine, tekkis vajadus uute teadmiste järele. Astusin Räpina Aianduskooli maastikuehitust õppima. 

Pärast kooli lõpetamist muutus hobi märkamatult tööks ning kõige loogilisem lahendus oli oma ettevõtte rajamine.

Tere! Mina olen Urmas!

Urmas Haug

Olen õppinud Tallinna Ehituskoolis puidueriala ning seda ka kaheksa aastat õpetanud. Olen töötanud sotsiaalvaldkonnas, puidutööstuses, ehitusel. 

Avalikkusele tuntuimaks tööks on Eesti Meremuuseumile vesilennuk Short 184 täiselusuuruses koopia valmistamine. Koopia on eksponeeritud vesilennukite angaaris Tallinnas.

Omandatud elukutse ja mitmekülgne töökogemus on tulnud kasuks ka oma ettevõtte igapäevatöös ning uute toodete ja erilahenduste väljatöötamisel.

Julgustame inimesi pöörduma meie poole isegi lihtsamate küsimuste korral. Sageli ei ole vajalik tellida teenust projektist valmimiseni, piisab ka konsultatsioonist.