Betoonist moodulpeenrad

Betoonist moodulpeenrad

Tänu oma disainile sobivad betoonist moodulpeenrad suurepäraselt nii koduaedade rajamiseks kui ka linnaruumi kujundamiseks.  Samuti saab neid kasutada lasteaedades, koolides või hooldekodudes, kus lastel või eakatel on võimalus igapäevaselt loodusega suhelda ning taimede kasvamist jälgida

Betoonist moodulpeenra eelised

Väga kiire ja lihtne paigaldus, ei vaja erioskusi ega spetsiaalseid tööriistu.

Võimalus kombineerida erinevaid lahendusi.

Valik struktuure ja värve.

Realistlik sügav muster.

Peenramoodul on valmistatud C50/60 survetugevusega  betoonist ning vastavad keskkonnaklassi XF1 nõuetele. Iga element on armeeritud kahe armatuurvardaga.

Elementide mõõtmed ja hinnad

Värvitud moodul

56 x 28 cm

45 + km

86 x 28 cm

49 + km

116 x 28 cm

55 + km

Värvimata moodul

56 x 28 cm

39 + km

86 x 28 cm

45 + km

116 x 28 cm

49 + km

Suurema koguse puhul küsi pakkumist!

Struktuur ja värvid

Elemendi lõplik struktuur (puit, travertiin) saavutatakse  juba tootmisetapis.

Puidumustriga moodulite vormid on valmistatud naturaalsetest laudadest, tänu millele on tulemus petlikult sarnane eheda puiduga.

Travertiinikivi imiteerivate vormide seintel on nn “šahtid”, plaatide pind on sile nagu poleeritud kivil.  Seetõttu on tulemus väga realistliku välimusega.

Nii travertiini kui ka puidu värvi valikus on 5 tooni ning naturaalne värvimata betoon.

 

Paigaldus

Betoonist peenramoodulid on T-kujulised. Iga mooduli otsas on ava, paigaldamisel moodulite avad kattuvad ning neist läbi lükatav kinnitusvarras fikseerib moodulite asendi. Lõpus suletakse avad plastikkorkidega. Lisaks on vastasküljed ühendatud spetsiaalse metallist latiga.

Funktsionaalsuse võimalused

Taskuaiad

Kompostrid

Köögiviljataimede kasvulava

Lillepeenrad / lillepotid

Maitsetaimede kasvulava

Konteinerid puittaimedele

Kujundid

Need kujundid on vaid näited. Oma kompositsioonide loomisel on ainsaks piiriks kujutlusvõime. Antud visualiseeringud koosnevad moodulitest pikkusega 116 cm. Kasutada saab ka 86 cm pikkuseid mooduleid.

Julgustame inimesi pöörduma meie poole isegi lihtsamate küsimuste korral. Sageli ei ole vajalik tellida teenust projektist valmimiseni, piisab ka konsultatsioonist.