Aiatehnika rent

Aiatehnika rent

Meie masinapargist leiab mitmeid erinevaid masinaid, mis abistavad meid haljastustöödel. Anname neid ka Sulle abiks. Kindlasti saad meilt ka juhised, kuidas masinaid kasutada. Võta meiega ühendust! Hinnad sisaldavad käibemaksu!

Muruõhutaja Dormak (profi)

Bensiinimootoril töötav profi aeraator abistab muru õhutamisel.  Profi väetise ja täiendava muruseemne ülekülviks saad vajadusel meilt. 

55€ / päev

Muruõhutaja Toro

Muruõhutaja vahetatava tööorganiga- samblareha või vertikaallõikuriga. Profi väetise ja täiendava muruseemne ülekülviks saad vajadusel meilt

45€ / päev

Leheimur Billy Goat

Leheimur kogub kokku nii mahalangenud puulehed kui ka sambla pärast muru aereerimist ning päästab tüütust riisumisest. Kogumiskott 151 liitrit.

25€ / päev

Murukamaralõikur Billy Goat

Professionaalne murukamaralõikur on abimees kui on tarvis eemaldada muru peenra, isutusala või heki rajamiseks. Lahti lõigatud kamarat on lihtne teisalda ning vajadusel saab selle ka hiljem tagasi panna.

90€ / päev

Mullafrees Yanmar

Suur ja raske diiselmootoriga mullafrees. Pigem keskmiste või suuremate tööde jaoks. Sobib sinna, kus Avant jääb suureks ja tavaline frees mannetuks. Peale kamaralõikuriga koorimist saab kõva mullapinna freesiga istutusala rajamiseks ette valmistada. Oleme kasutanud ka turba, liiva või sõnniku istutusala pinnasesse segamiseks.

50€ / päev

Mururull

Metallist mururull pinnase tasandamiseks või tugevdamiseks. Täidetud liivaga. 

kokkuleppel

Tänavakivi puhastaja Westermann

Westermann pöördharjad eemaldavad keemiavabalt sambla ja umbrohu tänavakividelt ja teeäärtest.

50€ / päev

Puistetee servalõikur Klippo

Seadet kasutatakse murus asuvate pinnasteede äärte puhastamisel sissekasvanud murust. Olemas ka sirge tera, millega saab hõlpsalt paigaldada robotniidukile või koerale mõeldud piirdetraati.

30€ / päev

Akuga seljaprits taimekaitsetöödeks 15l Milwaukee

Akuga seljaprits, paak 15l. Kasutatakse erinevateks taimekaitsetöödeks, sh viljapuude pritsimiseks. Prits on hea tootlikkusega ja mugav kasutada, surve reguleeritav.

30€ / päev

Julgustame inimesi pöörduma meie poole isegi lihtsamate küsimuste korral. Sageli ei ole vajalik tellida teenust projektist valmimiseni, piisab ka konsultatsioonist.